Новини
Світловодська

У Світловодську почалися зимові свята!

Сьогодні, вісімнадцятого грудня у Світловодському Міському Палаці Культури відбулося урочисте свято Святого Миколая. Зі святом Святого Миколая світловодських дітлахів привітали Світловодський міський голова Валентин Козярчук, заступник міського голови Ірина Щербина та заступник директора ТОВ «Світловодський річковий термінал» Володимир Хиля.
Світловодський міський голова Валентин Козярчук зі щирими словами звернувся до громади міста Світловодська, з нагоди свята побажав щастя, здоров’я, здійснення заповідних мрій, та запросив на відкриття головної ялинки міста Світловодська, яке відбудеться 19 грудня, о 16:00 на центральній площі міста.
В рамках заходу для категорії діти з функціональними обмеженнями, діти з сімей учасників АТО, з багатодітних сімей та із сімей переміщених осіб із зони проведення військового конфлікту на сході України, отримали солодкі подарунки.
Дітки, які з вагомих причин не змогли відвідати святковий концерт отримали подарунки вдома. Представники ТОВ «Світловодський річковий термінал», які стали спонсорами свята, разом з працівниками Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особисто привітали дітей вдома.

Юлія Абрамкіна