Новини
Світловодська

У Світловодську відбулась ділова зустріч з роботодавцями

Напередодні початку нового навчального року в загальноосвітніх навчальних  закладах міста, з метою поглиблення та розширення соціального партнерства з роботодавцями, а також забезпечення адресної взаємодії з роботодавцями, у Світловодській міськрайонній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбулась ділова зустріч з роботодавцями, які працюють в сфері дитячого харчування.

Участь у зустрічі узяли фізичні особи-підприємці Марина Карпенко, Валентина Омелян, Валентина Снісаренко, Тетяна Страшна та Олена Шканд.

Ділова зустріч проходила у рамках відновлення практики особистого спілкування з роботодавцями, щодо визначення їхньої потреби в укомплектуванні вільних робочих місць та забезпечення оперативного підбору претендентів на вакантні посади кухарів та кухонних робітників для закладів дитячого харчування з числа безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Фахівці служби зайнятості надали роботодавцям інформацію щодо ситуації на ринку праці Світловодщини, а також щодо претендентів на посади кухарів та кухонних робітників з числа безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

За результатами ділової зустрічі була досягнута домовленість про організацію курсів цільового призначення для кухарів та кухонних працівників за навчальною програмою «Безпечні методи та прийоми обслуговування дітей в закладах дитячого харчування в умовах карантину» з можливістю подальшого працевлаштування

Наталія Котова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості