Новини
Світловодська

У Світловодську відзначили 75-ту річницю визволення Новогеоргіївська та Новогеоргіївського району від фашистських загарбників

День визволення – урочисте свято,

Із радістю й сльозами на очах.

З часів війни минуло літ багато,

А спогади в бійців живуть в серцях.

Олесь Неділя, «Уклін визволителям»

Сьогодні, місто Новогеоргіївськ знаходиться на дні Кременчуцького водосховища, але місто спадкоємець – сучасний Світловодськ ввічливо віддає данину пам’яті, та урочисто відзначає 75-ту річницю звільнення краю від фашистських загарбників.

В цей день, громада міста Світловодська зібралася біля меморіалу «Вічний вогонь», аби схилити голови перед героями, які виборювали свободу для нашої країни в ті далекі роки війни.

До світловодців зі щирими словами звернувся Світловодський міський голова Валентин Козярчук, який у своїй промові зробив наголос на темі військових конфліктів: згадавши жахіття минулої війни та сьогоднішні події на сході України та в Азовському морі.

В рамках заходу, представники Онуфріївської ветеранської організації здійснили передачу Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» голові Світловодської міської організації ради ветеранів України Віталію Мільохіну.

Юлія Абрамкіна