Новини
Світловодська

УВАГА! Інформація щодо призначення житлової субсидії для домогосподарств, які для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади

Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради для призначення житлової субсидії керується Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. №807) зі змінами та доповненнями.

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо:

зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання та подати нові заяву та декларацію.

Якщо в установленому порядку здійснено відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання) і громадяни для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади, для розрахунку житлових субсидій в опалювальний сезон застосовуються соціальні нормативи на комунальну послугу з постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення.

Даний порядок  відключення споживачів від систем централізованого опалення затверджений наказом міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 р. №169 в якому передбачається що після завершення робіт із відокремлення (відключення) квартири від ЦО складається акт про відключення квартири від мереж централізованого опалення. Такий акт підписується присутніми під час відключення власником квартири представником виконавця комунальної послуги з постачання теплової енергії, представником виконавця робіт з обслуговування внутрішньо будинкових систем теплопостачання.

Зазначені розрахунки здійснюються на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства та акта обстеження стану зовнішньо- і внутрішньобудинкових електромереж щодо їх відповідності вимогам нормативно-правових актів, що проведені організаціями, які здійснюють обслуговування таких мереж.

Заявнику, який звертається за призначенням житлової субсидії для обігріву приміщень використовують побутові електроприлади необхідно виконати умови порядку відключення споживачів від централізованого опалення (теплопостачання), затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26.07.2019 р. №169, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.08.2019 р. за № 982/33953, де передбачено підписання такого акту присутніми під час відокремлення (відключення) власником квартири і представником виконавця комунальної послуги з постачання теплової енергії, представником виконавця робіт з обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, а також іншим суб’єктом господарювання у разі залучення його власником для виконання робіт з відокремлення (відключення).

           За більш детальною інформацією Ви можете звернутись за адресою вул.Героїв України,4, «Приймальня громадян» або за телефоном «Гаряча лінія» 72839, 0682488045, електронною адресою управління supszn@ukr.net.

 

 

УСЗН