Новини
Світловодська

В Світловодську виявлено 1 випадок порушення чинного законодавства спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)

На виконання пункту 3 постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» із змінами від 16.03.2020 № 215 та Закону України від 17.03.2020 520-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»  робочою групою, у складі представників Світловодського відділу Національної Поліції, управління економіки, Держпрожспоживслужби проведено рейдове обстеження міста, з метою ліквідації місць стихійних торгівлі, та суб'єктів господарювання на предмет виконання пункту 3 постанови, а саме: припинення роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

За результатами проведеного обстеження виявлено 1 правопорушення, на порушника складено адміністративний протокол, який буде передано до суду. Суб'єкту господарювання загрожує накладення штрафу від 17000 до 170000 грн.

За результатами проведеного обстеження виявлено 1 правопорушення, на порушника складено адміністративний протокол, який буде передано до суду. Суб'єкту господарювання загрожує накладення штрафу від 17000 до 170000 грн.

ПРОХАННЯ ВСІХ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА НЕУХИЛЬНО ДОТРИМУВАТИСЬ НОРМ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА

ДОДАТКОВО ІНФОРМУЄМО, ЩО ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ УМОВ КАРАНТИНУ, ТА ЗМЕТОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ГРОМАДЯН, РОБОЧА ГРУПА ЩОДЕННО ЗДІЙСНЮВАТИМЕ РЕЙДОВІ ОБСТЕЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА

Управління економіки, ресурсів та розвитку міста