Новини
Світловодська

В ЦАСПРІ «Добрада» відбулося засідання круглого столу

Третього грудня відзначається Міжнародний День інваліда. Окремою резолюцією № A/RES/47/88, прийнятою на зас отіданні 47-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у 1992 році було проголошено – третє грудня стало Міжнародним Днем інвалідів.

П’ятого грудня на базі ЦАСПРІ «Добрада» за участі Світловодського міського голови Андрія Маліцього разом з профільними заступниками, членами ЦАСПРІ «ДОБРАДА», та голови Кіровоградської обласної організації людей з інвалідністю ВО СОІУ Сергія Подорожнього пройшло засідання круглого столу.

Захід присвячений активному спілкуванню людей з особливими потребами, висвітлення нагальних потреб та пропозицій, щодо поліпшення життєдіяльності людей з інвалідністю, а також з нагоди відкриття соціального об’єкту (альтанки), який був впроваджений завдяки програмі «Громадський бюджет 2020».

Цього року сума «Громадського бюджету» становила 180 тисяч гривень. Попередньо був оголошений конкурс в якому взяли участь кілька проєктів. Варто зауважити, що дана програма передбачає одноразове виділення коштів в затвердженій сумі на об’єкти благоустрою міста Світловодська, без подальшого фінансування.

Таким чином, в процесі конкурсного відбору, який був проведений бюлетневим голосуванням та голосуванням онлайн (на сайті Світловодської міської ради), перемогу отримав проєкт ЦАСПРІ «ДОБРАДА», що перебачав встановлення альтанки в Світловодському міському парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Третього грудня соціальну забудову було введено в експлуатацію для користування як самих «добрадівців», так і для громади міста Світловодська. В рамках засідання круглого столу була обговорена не тільки програма «Громадського бюджету», а ще багато питань стосовно соціалізації та комфортного проживання в місті Світловодську людей з особливими потребами.

Юлія Абрамкіна