Новини
Світловодська

ЗАСІДАННЯ виконавчого комітету Світловодської міської ради 12 березня 2020 року о13:00 год. Проект порядку денного:

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Доповідає Потаніна Олена Панасівна - начальник

1-15.Питання опіки та успадкування

ЖИТЛОВИЙ ВІДДІЛ

Доповідає Скляр Наталія Іванівна - начальник

 1. Про постановку на квартирний облік Гончаренка І. Ф.
 2. Про розгляд заяви Козловського Р. Г.
 3. Про розгляд заяви Курдоглян С.М.
 4. Про розгляд заяви Семенової О. В.
 5. Про видачу ордера на житлове приміщення кімн. № 446 в гуртожитку по вул. Приморській, 74 Андросову М. О.
 6. Про видачу ордера на житлове приміщення кімн. № 488 в гуртожитку по вул. Приморській, 74 Куценку К.О.
 7. Про видачу ордера на житлове приміщення кімн. № 52-2 в гуртожитку по вул. Приморській, 38 Цехместруку М. В.
 8. Про переоформлення особового рахунку та укладання договору житлового найму на житлову площу кв.19 в буд. 27 вул. Конька на ім’я Магери І.Г.
 9. Про включення квартири №106 в буд. №3 по пров. Нагірному до числа службового житла ГУНП в Кіровоградській обл.

СВІТЛОВОДСЬКИЙ ОМВК

Доповідає Грінченко Микола Миколайович – військовий комісар

 1. Про цільову програму матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Світловодського об’єднаного міського військового комісаріату на 2020 рік

ЦНАП

Доповідає Молчанова Наталія Григорівна - начальник

 1. Про створення міської комісії з приймання-передачі картотек реєстраційного обліку місця проживання/перебування фізичних осіб
 2. Про притягнення до адміністративної відповідальності КОРПАН Віти Сергіївни
 3. Про притягнення до адміністративної відповідальності ЦЕГЕЛЬСЬКОГО Ігоря Олександровича
 4. Про притягнення до адміністративної відповідальності МАКАРОВОЇ Вікторії Олександрівни

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

Доповідає Риченков Олексій Миколайович - начальник

 1. Про нагородження до Міжнародного жіночого дня
 2. Про нагородження до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

СВІТЛОВОДСЬКА ЦРЛ

Доповідає Котенко Юрій Миколайович – головний лікар

 1. Про стан надання медичної допомоги ветеранам війни, фінансування ліжок для ветеранів війни в КНП ,,Світловодської ЦРЛ” СМР
 2. Про стан надання медичної допомоги хворим на ВІЛ/СНІД за 2019 рік та проведення заходів з профілактики інфекції
 3. Про стан захворюваності населення на туберкульоз за 2019 рік та заходи з профілактики інфекції

УПРАВЛІННЯ ЖКГ

Доповідає Самоляк Віктор Андрійович – начальник

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради № 312 від 25.04.2019 року «Про надання дозволу церкві Андрія Первозваного на знесення двох дерев, які знаходяться по вулиці Гагаріна 19»
 2. Про встановлення дорожніх знаків
 3. Про закінчення опалювального періоду 2019-2020 років

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ, РЕСУРСІВ ТА РОЗВИТКУ МІСТА

Доповідає Дмитренко Марія Іванівна – начальник  

 1. Про затвердження Комунальному некомерційному підприємству "Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради» фінансового плану на 2020 рік
 2. Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради на внесення  змін до договору оренди нерухомого майна від 26.07.2013 № 4/2013 за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлівська, 38, з юридичною особою – відділом культури і туризму районної державної адміністрації»
 3. Про надання дозволу Світловодському міському Палацу культури на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська,16 з юридичною особою – громадською організацією «Клуб любителів танцю Денис ф`южн»
 4. Про надання дозволу управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м.Світловодськ, вул.В.Бойка 2, з фізичною особою - підприємцем Іоненко Л.В. та фізичною особою - підприємцем Плехановою Л.О.
 5. Про надання дозволу управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул.В.Бойка 2,з фізичною особою - підприємцем Петуновим О.Л.
 6. Про надання дозволу управлінню молоді та спорту Світловодської міської ради на продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул.В.Бойка 2, з фізичною особою - підприємцем Пузир В.М.
 7. Про надання дозволу на укладання договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Приморська, 54 з юридичною особою – громадською організацією «Іволга»
 8. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: вул. Героїв України, напроти ж/б 34, біля проїжджої частини ФОП Коломієць Н.М.
 9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 31.07.2017 № 505 «Про затвердження складу комісії по здійсненню контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства та умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську»
 10. Про створення комісії по обстеженню доріг та дорожніх об’єктів, на яких планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування № 23а «Автостанція – Тепличне господарство»
 11. Про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів приватного сектору ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Секретар міської ради   Ю. САПЯНОВ