Новини
Світловодська

Засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради «14» вересня 2020 року об 11:00 год. Проект порядку денного:

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ, РЕСУРСІВ ТА РОЗВИТКУ

Доповідає Ахтирська Крістіна Юріївна - в.о. начальника

 1. Про встановлення СП ТОВ «Світловодськпобут» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання
 2. Про затвердження фінансового плану Світловодського міського комунального некомерційного підприємства «Світловодська центральна районна лікарня» на 2020 рік
 3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 31.07.2017 № 505 «Про затвердження складу комісії по здійсненню контролю за виконанням перевізниками вимог чинного законодавства та умов договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Світловодську»
 4. Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «Світловодський завод залізобетонних виробів»
 5. Про затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Світловодська»
 6. Про прийняття рішення про оголошення аукціону на продовження договору оренди нерухомого майна за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України,41
 7. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Михайла Грушевського, 6 з юридичною особою – АТ «Укрпошта»
 8. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,14 з юридичною особою – приватним підприємством Редакція газети «Світловодськ  вечірній»
 9. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України,14 з юридичною особою – управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

Доповідає Риченков Олексій Миколайович - начальник

 1. Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

Доповідає Френкель Геннадій Юрійович - начальник

 1. Про затвердження мережі навчальних закладів міста на 2020/2021 навчальний рік
 2. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про перейменування»

 УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ

Доповідає Клокар Надія Іванівна - начальник

 1. Про розгляд проекту рішення Світловодської міської ради «Про затвердження Програми фінансової підтримки коммунального підприємства «Світловодський міський парк культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка на 2021 рік»

УЖКГ

Доповідає Похілов Володимир Олексійович– начальник

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268  від 09.04.2015  року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ»
 2. Про списання багатоквартирного житлового будинку №46 по вул. Приморська з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ І МІСТОБУДУВАННЯ

Доповідає Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор

 1. Про присвоєння поштової адреси гаражу гр. Діброва А.В. в зв’язку з дублюванням та впорядкуванням містобудівного кадастру по вул. Героїв України,   у  м. Світловодську.
 2. Про надання дозволу на перепланування квартири № 36 по вул. Приморській, 14 гр. Волкову Б.І.

Секретар міської ради Ю. Сапянов