Новини
Світловодська

Засідання виконавчого комітету Світловодської міської ради 26 вересня 2019 року о 13:00 год.

Порядок денний:

ВІДДІЛ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Доповідає Потаніна Олена Панасівна - начальник

1-6. Питання опіки та успадкування

УСЗН

Доповідає Котенко Ірина Миколаївна – начальник

 1. Про затвердження Положення про комісію з питань надання одноразової матеріальної допомоги  для поліпшення житлових умов  учасникам АТО та членам їх сімей і членам сімей загиблих учасників АТО
 2. Про затвердження складу Комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для поліпшення житлових умов  учасникам АТО та членам їх сімей і членам сімей загиблих учасників АТО
 3. Про затвердження «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги для поліпшення житлових умов учасникам АТО та членам їх сімей і членам сімей загиблих учасників АТО»
 4. Про внесення змін до «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам сімей учасників антитерористичної операції, які є мешканцями м. Світловодська»  
 5. Про затвердження Плану заходів щодо організації роботи з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2019-2020 років по м. Світловодську
 6. Про виділення коштів на поховання
 7. Про надання матеріальної допомоги громадянам міста Світловодська за зверненням до міського голови

ВІДДІЛ НС І ЦЗН

Доповідає Соловей Руслан Миколайович – начальник

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 22.07.2015 року № 519

Організаційний відділ

Доповідає Риченков Олексій Миколайович – начальник

 1. Про нагородження до Дня працівників цивільного захисту України (Дня рятівника)
 2. Про забезпечення відзначення державних, професійних свят, знаменних і пам’ятних дат у вересні 2019 року
 3. Про надання матеріального заохочення головам квартальних комітетів
 4. Про нагородження до Всеукраїнського Дня бібліотек

УПРАВЛІННЯ ЖКГ

Доповідає Самоляк Віктор Андрійович – начальник

 1. Про передачу вартості реконструкції системи водопостачання поливу міського стадіону м.Світловодськ
 2. Про списання багатоквартирного житлового будинку №38а, 38б по вул. Приморська з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 3. Про списання багатоквартирного житлового будинку №3 по вул. Богуна з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 4. Про списання багатоквартирного житлового будинку №15 по вул. Богуна, Г.України, 70 з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 5. Про списання багатоквартирного житлового будинку №27 по вул. Вадима Бойка в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 6. Про списання багатоквартирних житлових будинків №22,№24,№26,№28 по вул. Героїв України в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 7. Про списання багатоквартирного житлового будинку №18 по вул. Конька в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 8. Про списання багатоквартирного житлового будинку№3 по пров. Нагірний в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 9. Про списання багатоквартирного житлового будинку №6 по вул. Павлова в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 10. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 2а по вул. Вадима Бойка в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс  2012»
 11. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 5 по вул. Гетьмана Марка Жмайла в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 12. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 7 по вул. Гетьмана Марка Жмайла в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 13. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 20 по вул. Конька в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 14. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 13 по вул. Павлова в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 15. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 6 по вул. Приморська в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 16. Про затвердження акту на списання багатоквартирного житлового будинку № 8 по вул. Приморська в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»
 17. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №3 по вул. Михайла Грушевського м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 18. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №31а по вул. Михайла Грушевського м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 19. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №44 по вул. Приморська м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 20. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №14 по вул. Бульвар Дніпровський м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 21. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №12 по вул. Бульвар Дніпровський м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 22. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №22 по вул. Михайла Грушевського м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 23. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №61 по вул. Героїв України м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 24. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №75 по вул. Героїв України м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 25. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №53 по вул. Героїв України м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 26. Про затвердження акта на списання багатоквартирного житлового будинку №18 по вул. Михайла Грушевського м Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосвіт 2012»
 27. Про надання дозволу Березі С.Ю. на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Героїв України 62
 28. Про надання дозволу Богдановій Г.М. на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Січових Стрільців 265
 29. Про надання дозволу Ковшар В.І. на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Приморська 42
 30. Про надання дозволу УЖКГ на знесення п’ятнадцяти дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 67
 31. Про надання дозволу Муценку О.М. на знесення дев’яти дерев, які знаходяться по вулиці Ювілейна 9
 32. Про надання дозволу ОСББ «Дніпрові хвилі 71» на знесення одного дерева, яке знаходиться по вулиці Героїв України 71
 33. Про надання дозволу ОСББ «Дніпровська рів'єра-20» на знесення двох дерев, які знаходяться по вулиці Будівельників 20
 34. Про надання дозволу УЖКГ на знесення восьми дерев, які знаходяться по Б.Дніпровський 16а
 35. Про надання дозволу УЖКГ на знесення трьох дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 23
 36. Про надання дозволу УЖКГ на знесення двох дерев, які знаходяться по вулиці Героїв України 26
 37. Про встановлення заборонних дорожніх знаків
 38. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №268 від 09.04.2015  року «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Світловодськ»

ЦНАП

Доповідає Письменний Віталій Андрійович - адміністратор

 1. Про притягнення до адміністративної відповідальності ОЛЬШАНСЬКОГО Геннадія Валерійовича 03.05.1975 року народження
 2. Про притягнення до адміністративної відповідальності ТОПЧАНА Леоніда Васильовича 08.04.1980 року народження
 3. Про притягнення до адміністративної відповідальності БОНДАРА Георгія Васильовича 29.12.1941 року народження
 4. Про притягнення до адміністративної відповідальності МАЛУ Інну Анатоліївну 08.04.1980 року народження

ВІДДІЛ АРХІТЕКТУРИ І МІСТОБУДУВАННЯ

Доповідає Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор

 1. Про надання дозволу на влаштування балкону до квартири № 4 по  вул. Героїв України,  39 гр.  Бабенка М.М.
 2. Про надання дозволу на влаштування балкону до квартири № 17 по  вул. Героїв України,  1 гр.  Драній Л.А.
 3. Про надання дозволу на влаштування балкону до квартири № 34 по вул. Героїв України, 49 гр.  Єгорова В.О.
 4. Про надання дозволу на влаштування балкону до квартири № 29 по  вул. Героїв України,  1 гр.  Проніної А.А.
 5. Про надання дозволу на влаштування балкону до квартири № 1 по  вул. Богуна,  12 гр. Смілянець - Федотової  М.Ю.
 6. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці та комплексу будівель Дочірньому підприємству «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України» в зв’язку з дублюванням та впорядкуванням містобудівного кадастру по вул. Дружби у м. Світловодську
 7. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці та комплексу будівель Дочірньому підприємству «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України» в зв’язку з дублюванням та впорядкуванням містобудівного кадастру по вул. Новогеоргіївській у м. Світловодську

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ, РЕСУРСІВ ТА РОЗВИТКУ МІСТА

Доповідає Дмитренко Марія Іванівна – начальник  

 1. Про недопущення перевізника-претендента ПрАТ «Світловодське АТП-13507» до участі у конкурсі з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, зокрема по об’єкту конкурсу № 1 – маршруту № 5 «Автостанція – вул. Золотарівська»
 2. Про надання дозволу управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради на укладання договору погодинної оренди нежитлових приміщень за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 66, 1-й та 2-й поверх з юридичною особою – громадською організацією «Клуб любителів танцю Денс ф’южн»
 3. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. В.Бойко, 2а з юридичною особою – управлінням культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради
 4. Про надання дозволу управлінню молоді та спорту на продовження терміну дії договору погодинної оренди малого спортивного залу в Світловодському МСК ім. А.Тузовського за адресою: м.Світловодськ, вул. В.Бойко, 2 з юридичною особою – громадською організацією «Спортивний боксерський клуб «ЛЕГІОН»
 5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 30.12.2016 № 1125 «Про надання дозволу КП «Житлосервіс 2012» на укладення договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 86, з фізичною особою – підприємцем Овчаренко І.І.»
 6. Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Світловодська
 7. Про затвердження складу постійно діючої комісії з перевірки вимог орендаря щодо доцільності здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська
 8. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна (гаражу) за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 110 з фізичною особою Даньшиним М.С.
 9. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «ТРІКСТВ»
 10. Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Глущенку Р.М.
 11. Про надання дозволу Світловодській ЦРЛ про внесення змін до договору оренди нерухомого майна від 08.11.2017 № 235 за адресою: м. Світловодськ, вул. Павлова,16, з юридичною особою – комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської міської ради»
 12. Про надання дозволу фізичній особі - підприємцю Будяку С.С. на укладення договору суборенди нежитлового приміщення за адресою: вул. Героїв України,110 з ТОВ фірмою «Ескулап»
 13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 21.12.2018 № 907 «Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Світловодськ, вул. Миколи Лисенка, 4, з юридичною особою - Світловодською районною державною адміністрацією»
 14. Про погодження тарифів по наданню послуг та оренди торгових приміщень (площ), устаткування на торгівельних об’єктах, які надаються СМКП «Комбінат комунальних послуг»

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Доповідає Возний Олександр Олександрович - начальник

 1. Про погодження статуту Громадського формування з охорони громадського порядку «ЗМИТНИЦЯ»

Проекти рішень